FOCENÍ S VLKEM

 
***
 

 Chcete zažít něco neobyčejného, nového a ještě si odnést jedinečné fotografie? Náš tým Vám promůže splnit jeden z Vašich snů mít fotografie s "vlčkem" a zažít tak něco neobyčejného. Takovéto focení není jen obyčejným focením, ale je to nevšední zážitek, ze kterého si odnesete báječné vzpomínky a jedinečné fotografie.

Spoluprácujeme s profesionálními pracovníky v oblasti chovu plemene Československý vlčák. Toto plemeno vzniklo zkřížením německého ovčáka a karpatského vlka a stalo se naším národním plemenem. Všechny feny i psi jsou vedeni ke spolupráci na focení a jejich přítomnost si tak skutečně užijete.

  
 

   

Cena 4900,- 

pro děti do 10 let 4500,- 

 

v ceně:

účast 1-2 "vlků" s asistencí

kompletní profesionální vizáž a vlasový styling

10 retušovaných fotografií dle Vašeho výběru v nejlepším možném rozlišení. Každá další fotografie nad rámec balíčku 300,-kč

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

V ceně není zahrnuta doprava v případě, že se focení bude odehrávat na jiné než mnou stanovené lokalitě. 

Focení probíhá v exteriéru.

Z každého fotografování vytvoříme společně množství fotografií, ze kterých pro Vás po focení sestavím uzamčenou galerii s náhledy těch nejzdařilejších fotografií. Konečný počet objednaných fotografií záleží jen na Vás.

Tyto Vámi vybrané fotografie následně projdou ještě finálními upravami / retušemi.

Fotografie obdržíte ve dvou variantách, v plném rozlišení vhodném pro tisk i větších formátů a v menším webovém rozlišení pro použití na sociálních sítích, na web nebo do chytrých telefonů. Fotografie zasílám přes Uschovna.cz zpravidla do 3 týdnů od Vámi zaslaného výběru (doba dodání se může lišit dle aktuálního počtu předchozích zakázek)

Neupravené fotografie neposkytuji!