FOCENÍ S KONĚM

 
 
***

 

Chcete zažít něco neobyčejného, nového a ještě si odnést jedinečné fotografie? Náš tým Vám promůže splnit jeden z Vašich snů mít fotografie s koněm a třeba se i na chvíli stát pohádkovou bytostí a zažít tak něco neobyčejného. Takovéto focení není jen obyčejným focením, ale je to nevšední zážitek, ze kterého si odnesete báječné vzpomínky a jedinečné fotografie. Milé dámy a slečny v péči profesionální vizážistky Vám ukážeme, jak jste krásné a užijete si tak focení po boku majestátného koně na maximum.

Spoluprácujeme s profesionálními pracovníky v oblasti chovu koní. Koně se kterými spolupracujeme jsou vedeni ke spolupráci a na focení zvyklí, přesto je potřeba dbát důsledně případných pokynů ohledně manipulace s koněm.

  

   

Cena 4900,- 

pro děti do 10 let 4500,- 

 

v ceně:

pronájem koně

kompletní profesionální vizáž a vlasový styling

10 retušovaných fotografií dle Vašeho výběru v nejlepším možném rozlišení. Každá další fotografie nad rámec balíčku 300,-kč

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Focení probíhá v exteriéru na předem určené lokalitě dle ustájení daného koně. 

Z každého fotografování vytvoříme společně množství fotografií, ze kterých pro Vás po focení sestavím uzamčenou galerii s náhledy těch nejzdařilejších fotografií. Konečný počet objednaných fotografií záleží jen na Vás.

Tyto Vámi vybrané fotografie následně projdou ještě finálními upravami / retušemi.

Fotografie obdržíte ve dvou variantách, v plném rozlišení vhodném pro tisk i větších formátů a v menším webovém rozlišení pro použití na sociálních sítích, na web nebo do chytrých telefonů. Fotografie zasílám přes Uschovna.cz zpravidla do 3 týdnů od Vámi zaslaného výběru (doba dodání se může lišit dle aktuálního počtu předchozích zakázek)

Neupravené fotografie neposkytuji!